Labi na prezanton shtëpinë luksoze me pishinë (FOTO)

By

Këngëtari/deputeti Labinot Tahiri, na ka prezantuar shtëpinë e tij luksoze me pishinë të cilën e ka në Ferizaj – qytetin ku është lindur dhe rritur.

Artisti sot e kaloi ditën në shtëpi duke u freskuar për shkak të temperaturave të larta mbi vendin tonë.

“Një ditë e qetë në shtëpinë time me shokë e miq”, ka shkruar ai mbi një fotografi të cilën e ka postuar në instastory.

Kujtojmë që Labi aktualisht është njëri prej këngëtarëve me më së shumti data të rezervuara në koncerte dhe ahengje familjare./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm