Tayna rendit Top 3 këngët e saj më të mira deri tani

By

Për momentin, bën pjesë në mesin e emrave më të kërkuar për koncerte dhe kjo vetëm në një vit karrierë.

Këngëtarja e famshme kosovare Tayna, debutoi me këngë të sajën në qershor të vitit të kaluar, ndërsa tani gëzon një numër të madh fansash e pothuajse 1 milion ndjekës në Instagram.

E mëse një vit në skenën tonë, ajo numëron një numër hitesh. Javën e kaluar e ftuar në intervistën 60 sekondëshe për Prive ajo renditi 3 këngët e saja më të mira.

“Columbiana, Doruntina, Caliente.” – i rendit këngët e saj Tyna. /Prive.al

Intervistën e plotë mund ta ndiqni më poshtë:

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm