Labi e Doranddi sjellin ‘Ti e din’

By

Labinot Tahiri ka publikuar projektin më të ri muzikor ‘Ti e din’ në bashkëpunim me artistin e ri në skenë, Dorandd.

Ky projekt trajton një temë të dashurisë dhe sjell shumë ritëm në këtë fillim të vitit.

Muzika e kësaj kënge është bërë nga vet Doranddi kurse teksti nga Albioni dhe Simbol, me miksim dhe masterizim nga Bini Nebihu.

‘Ti e din’ u finalizua me një klip nga produksioni ‘XL Films’.

Artikuj të ngjashëm