Për muajin e shenjtë të Ramazanit, Gold Ag dhe Kreshnik Avdiu sjellin këngën “Allah”

By

“Allah” është projekti i ri muzikor i Gold Ag në bashkëpunim me Kreshnik Avdiu, i cili është publikuar për nder të muajit të shenjtë të ramazanit.

Tekstin e këngës e kanë shkruar të dy artistët, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Artan Kastrati.

Ndër të tjerash Gold Ag ishte së fundmi i ftuar në Prive, ku foli për përjetimet e tij ndaj agjërimit në muajin e shenjtë të Ramazanit, të cilën mund ta ndiqni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm