Kylie Jenner ribashkohet me Travis Scott?

By

Familja vjen e para, gjithmonë.

 

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë vërtetuar përsëri vajza e tyre Stormi Webster është përparësia e tyre e vetme dhe më e madhe.

image

Kur Travis ishte në turneun e tij “Astroworld”, Kylie dhe Stormi ishin aty pranë tij. Për të mos përmendur faktin se Kylie ndërtoi një çerdhe të tërë në zyrat e Kylie Cosmetics në mënyrë që ajo të mos jetë kurrë shumë larg nga vogëlushja e saj. Sinqerisht, lista mund të vazhdojë.

Nuk është për t’u habitur që këta dy yje janë duke gjetur vazhdimisht kohë nga oraret e tyre të ngarkuara për vajzën e tyre të vogël, edhe pse “po marrin pushim nga lidhja e tyre”.

 

Një burim i tregoi E! News që Travis, Kylie dhe Stormi kaluan të Dielën së bashku në shtëpinë e Kylie në Calabasas. “Ata kaluan mirë dhe ishin aq të lumtur që ishin një familje me Stormi,” ndan burimi. “Dukej sikur asgjë nuk kishte ndryshuar me ta.”

Kylie Jenner, Office Tour, Stormi Webster

Në fakt, një burim më parë tregoi se ata po mendonin të ktheheshin së bashku pas një muaji të ndarjes.

Por tani duket se një pajtim është sigurisht në një të ardhme shumë të afërt, me zbulimin e burimit, “Ata po rimëkëmbet nga pushimi i tyre dhe janë të lumtur që kalojnë kohën përsëri së bashku.”

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm