Videoja e Bes Kallakut me vajzën, do t’ua ëmbëlsojë ditën

By

Ka kaluar një vit e më shumë që kur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë bërë prindër.

Çifti I famshëm u bë me një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Ajo mbushi një vit muaj më parë në një festë madhështore organizuar deri në detaje.

Deri në atë ditë ne nuk e pamë fytyrën e vajzës pasi Besi dhe Xhensila kishin vendosur mos ta shfaqnin atë në publik.

Por tani, të dy shpesh postojnë video me Ajkën dhe një e fundit e komedianit me të pranë kafshëve do t’ua ëmbëlsojë ditën.

“Ka ngja nga baba, dashuria per kafshet. Ne fakt edhe mami ka dashuri per nje kafshe si puna ime”, ka shkruar Besi poshtë videos së postuar në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm