Rikthehet Enca pasi iu kërkoi falje ndjekësve (FOTO)

By

Enca është rikthyer në Instagram.

Para disa ditësh, këngëtarja iu kërkoi falje ndjekësve që nuk ishte shumë aktive në këtë rrjet social, por premtoi se do të rikthehej shpejtë dhe fjalën e mbajti!

Ajo para disa minutash postoi një fotografi ku dukej shumë seksi.

Imazhi mori mijëra pëlqime që në minuta e parë.

Ditëlindja e motrës së saj Uindi, është shkaku i kësaj dukjeje dhe mbase edhe rikthimi sot në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm