Urimi më i bukur: Vesa Luma ka ditëlindjen, Big Basta e uron me fjalët më të bukura të dashurisë

By

Janë ndër çiftet më të lumtura të shoubizit shqiptar. Këngëtarja Vesa Luma dhe reperi Big Basta, janë të martuar prej kohësh dhe kanë një djalë të quajtur Lian.

Dyshja jetojnë në Australi për momentin ndërsa nga atje, shfaqen shumë të lumtur në rrjete sociale. Jeta thjesht, u ka buzëqeshur.

Dhe me rastin e ditëlindjes së Vesës, është Big Basta ai që ka pasur urimin më të veçantë për të.

Te uroj cdo te mire te kesaj bote dhe gezuar ditelindjen e shtrenjta ime, shoqja ime me e mire dhe gjysma ime! Te dua me shpirt dhe jam shume krenar me ty çdo dite e me shume kur te shikoj cfare nene dhe cfare gruaje je! Happy birthday jeta lalit! Edhe 1000 vite te tjera! Faleminderit dhe per djalin qe ma ke bere fiks sic e donim ne 🙂 ??❤❤❤ nga une dhe @lian gezuar!”, ka shkruar reperi, në profiling e tij në Instagram, duke publikuar edhe një fotografi të Vesës bashkë me mesazhin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm