Babastars me dy duete: Pas Getit me Skivin, paralajmërohet bashkëpunimi i radhës!

By

Ishin labeli që u  vunë sërish në vëmendje për një përçarje mes tyre, gjë që u demantua.  E për ti dhënë fund një herë e mirë thashethemeve, Babastars ka vendosur të publikojnë dy duete.

E para që u paralajmërua ishte ‘Bisha me 2 koka’, mes Getit dhe Skivit, teksa sot përmes llogarive në Instagram është bërë e ditur kënga tjetër.

Shih Ti Kishe…? #ComingSoon #BABASTARS

A post shared by COZMAN (@cozman) on


“Shih ti kishe” mendohet se do ta ketë titullin ky projekt që bën bashkë Cozman dhe Agon Amigën.

Klipi është përfunduar teksa lançimi pritet të bëhet shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm