Ky fustan ishte ‘mollë sherri’ mes Kim Kardashian dhe bashkëshortit të saj Kanye West

By

Në rast se imazhi i Kim Kardashian në fustanin e saj unik të Met Gala nuk është ngulur në kujtesën tuaj, po ju kujtojmë që Kim Kardashian erdhi në Met Gala-n e vitit 2019 e veshur me një fustan shumë të ngushtë me korse nga Thierry Mugler. Episodi i së Dielës i Keeping Up with Kardashians na dha një pamje në prapaskenat e këtij momenti ikonik.

Related image

Ndërsa të gjithë po diskutonin se sa e mahnitshme dukej Kim, kishe një njeri i cili nuk pajtohej e ai ishte burri i saj Kanye West.

Pas gati një viti përgatitjeje, Kanye priti deri në sekondën e fundit për të bërë të treguar mendimin e tij.

“Ashtu si korseja, veshja e brendshme, e gjithë kjo, unë thjesht ndjehem sikur kam kaluar këtë tranzicion të të qenit reper, dhe kamë parë gjithë këto vajza, “tha ai.

“Unë nuk e kuptova që kjo po prekte mendjen dhe shpirtin tim.” Kanye gjithashtu e bëri të qartë që ai nuk është rehat me Kim, ndërsa ajo tregon trupin e saj pasi ai është “dikush që është i martuar dhe i dashuruar dhe babai i katër fëmijëve”.

Natyrisht, Kim dukej e nervozuar dhe u pa duke thënë “Pra do të vish këtu një natë para eventit e do të thuash që nuk të pëlqen pamja e korseve? Po më jep një ankth vërtet të keq Unë nuk kam nevojë për më shumë energji negative “.

Kanye përsëri nguli këmbë, duke thënë “Ti je gruaja ime dhe kjo ndikon tek unë kur fotot janë shumë seksi”, ndërsa Kim u përgjigj “Ti më ndërtove për të qenë një person seksi dhe të kam vetbesim! Vetëm sepse je në një udhëtimi tranformimi, nuk do të thotë se jam në të njëjtin mendje me ty “.

Burimi: Cosmopolitan.com

 

 

 

Artikuj të ngjashëm