Artisti i njohur shqiptar po sjellë këngë për herë të parë me vëllanë e tij

By

Pas një pauze të gjatë në muzikë, Floriani ka vendosur të rikthehet dhe shumë më energjik.

Këngëtari i cili u bë i famshëm pas bashkëpunimit me Adrian Gaxhën në këngën “Ngjyra e kuqe” zbuloi shumë gjëra për veten në rubrikën “Çitja pikën” të emisionit Prive.

Ai tregoi fillimisht pse ka pauzuar, për çfarë është penduar dhe me kë do të donte një bashkëpunim.

Pos kësaj, Floriani zbuloi për herë të parë se së shpejti po sjellë një këngë me vëllanë e tij, gjë e cila po ndodhë për herë të parë.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të dëgjuar çfarë tha artisti në përgjithësi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm