Ky është urimi i veçantë i Leartës për Kushtrimin (FOTO)

By

Sot në shtëpinë e këngëtares Shyhrete Behluli ka festë!

Djali i saj i madh Kushtrim Salihu feston ditëlindjen dhe padyshim që një urim publik nuk mungoi nga gruaja e tij Learta Jakupi.

“Gëzuar ditëlindjen për dashurinë e jetës sime,” shkroi Learta në mbishkrimin e një fotografie të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe çifti simpatik Learta dhe Kushtrimi, janë prindër të dy fëmijëve Matin dhe Matina. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm