Zaimina bëhet nënë për herë të dytë, emri i veçantë i djalit

By

Bukuroshja shqiptare Zaimina Vasjari është bërë nënë për herë të dytë.

View this post on Instagram

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari)

Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj, të cilin kanë vendosur ta pagëzojnë me një emër mjaft unik.

I vogli i Zaiminës dhe Klodit do të quhet Kamar, raporton Prive.al.

Ardhja në jetë e djalit vjen katër vjet pasi u lind vajza Khloe, fryt i dashurisë së saj dhe partnerit shumëvjeçar, Klodit.

Me jetë të gjatë Kamar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm