Ky është urimi i Leonitës për Granit Xhakën!

By

Ylli i futbollit, Granit Xhaka, sot feston ditëlindjen.

I lindur me 27 shtator të vitit 1992, ai sot mbush plot 29 vite jetë.

Ai mori urime të shumta nga shoqëria, familja, por sigurisht një urim nga gruaja e tij Leonita nuk kishte se si të mungonte.

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime. Faleminderit për të gjitha të qeshurat, dhe dashurinë që më jep mua dhe vajzave tona, jemi shumë të bekuara që të kemi. Të dua,” ishte urimi i Leonitës për Granitin, në një postim në Instagram.

Shumë urime për Granitin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm