Aktorja e njohur së shpejti do të bëhet nënë

By

Aktorja amerikane Lily Rabe së shpejti do të bëhet nënë e tre fëmijëve!

Ylli i “American Horror Story: Double Feature” është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të tretë me partnerin e saj Hamish Linklater, konfirmoi përfaqësuesi i saj për Page Six.

Lajmi vjen pasi aktorja eci në tapetin e kuq në Akademinë e fotografive të hapjes Gala në Los Anxhelos.

Ndërsa pozonte për fotografi, aktorja fshihte foshnjën e saj në rritje me një fustan bardh e zi nga dizejnatorja Carolina Herrera.

View this post on Instagram

A post shared by Lily Rabe (@lilyrabe)

Rabe dhe Linklater, të cilët janë takuar që nga viti 2013, tashmë janë prindër të një vajze të lindur në vitin 2017 dhe një fëmije të dytë të lindur në qershor të vitit 2020. Emrat e fëmijëve të tyre dyshja ende nuk i ka zbuluar deri më tani.

Aktori ka gjithashtu një vajzë 14-vjeçare, Lucinda Rose, nga një lidhje e mëparshme.

Artikuj të ngjashëm