Ky është urimi i Ledrit për ditëlindjen e Gashit (FOTO)

By

Në 30 vjetorin e lindjes së tij, nuk kishte si të mungonte një urim edhe nga Ledri Vula.

Reperi hyri në Instagram për të postuar një fotografi bashkë me Gashin dhe për të shkruar: “Gëzuar ditëlindjen vëlla”.

Fotografia është shkrepur gjatë performancës së tyre në Sunny Hill, pas bashkëpunimit në këngën “That’s Mine” e cila arriti afër 10 milionë klikime në Youtube.

Gashi sot feston ditëlindjen me shumë suksese prapa tij për shkak të projekteve muzikore që solli me emra të njohur në botë si ai i fundit me DJ Snake.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm