Ky është urimi i Gjikos në ditëlindjen e Elitës (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen e 27-të, prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi.

Në mesin e shumë urimeve që ajo mori në rrjete sociale, më i veçanti është ai i bashkëshortit të saj, Gjikos.

Reperi postoi një fotografi bashkë me gruan e tij nën të cilën ka shkruar: “Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës time, nëna e fëmijës tim dhe e rrahura e zemres time”.

Shume urime për Elitën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm