Çfarë tha Ricky Martin për Era Istrefin?

By

Përveç mijëra komenteve pozitive që Era Istrefi mori në shqip për këngën e Kampionatit Botëror, në bashkëpunim me Ëill Smith dhe Nicky Jam, edhe Ricky Martin pati për të thënë diçka.

Nën videon të cilën Ëill e ka postuar në llogarinë e tij në Instagram me anë të së cilës njoftoi se kënga tashmë është në youtube, duke etiketuar edhe Erën bashkë me flamurin shqiptar, këngëtari i njohur, Ricky, shkroi: “ju lumtë”.

Përveç komentit të tij që ra në sy, mijëra njerëz të tjerë kanë shkruar fjalë të mira për t’i lavdëruar të tre artistët për këngën e punuar nga Diplo.

“Live It Up” do të dëgjohet gjatë tërë Kampionatit Botëror që do të mbahet në Rusi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm