Kanye West ka një kërkesë të rëndësishme për trajtimin e tij

By

Pas largimit nga Coachella dhe anashkalimit të Grammys javën e kaluar, reperi problematik i Grammys, Kanye West, është duke vendosur se ku dëshiron të shkojë në trajtim për të qenë një “njeri më i mirë dhe baba më i mirë”.

Ai ka ekipin e tij që shikon vende “me një komponent luksoz”, thotë një burim për Page Six.

Sipas një burimi, “Ekipi i West ka kërkuar objektet e trajtimit për të.” Duke shpjeguar se, “ai dëshiron të hyjë në një qendër trajtimi të sjelljes për të qenë një njeri më i mirë dhe një baba më i mirë”.

Javën e kaluar, Page Six raportoi se West i tha ish-gruas Kim Kardashian se “ai do të largohet për të marrë ndihmë” pas ngacmimit të saj ndaj saj dhe të të dashurit Pete Davidson në mediat sociale.

Një burim na tha: “Për hir të fëmijëve, Kanye i ka thënë Kimit se nuk do të bëjë asnjë paraqitje publike apo deklarata nxitëse në mediat sociale dhe ai do të largohet diku për t’u përmirësuar”.

Një përfaqësues i West tha për Page Six, “Në këtë kohë, Ye është e përkushtuar për një marrëdhënie të shëndetshme bashkëprindërore me Kim dhe është e fokusuar në rritjen e fëmijëve të tyre të bukur”.

“Kanye nuk ka rënë dakord ende për një vend të caktuar, sepse ai është i shqetësuar për privatësinë e tij dhe dëshiron që vendi të jetë në një mjedis të bukur me një komponent luksoz”.

Artikuj të ngjashëm