Kjo është kënga e Labit dhe 2Ton

By

Prive.al ishte e para që njoftoi mbi një duet të reperit 2Ton dhe kolegut të tij bashkëvendas, Labinot Tahiri.

Gjithçka në këtë aspekt ka përfunduar, përfshirë  edhe xhirimin e videoklipit jashtë Kosove dhe duket që ka mbetur vetëm publikimi.

E këtij hapi i ka paraprirë deputeti i AKR-së, Labinot Tahiri përmes një postimi ku ndan sekuenca të kësaj kënge të përbashkët.

Hit apo jo? Na thoni mendimin tuaj! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm