Besi e Xhensila vizitojnë njërën nga mrekullitë e botës (FOTO)

By

Ujëvarat e Niagarës, me padyshim janë ndër mrekullitë që natyra i ofron syrit të njeriut.

Dhe fatin që t’i vizitojnë për nga afër e kanë pasur çifti i famshëm, këngëtarja Xhensila Myrtesaj dhe i fejuari i saj, aktori Bes Kallaku.

Dyshja ditë më parë kaluan kohë së bashkë në Cancun të Meksikës, ndërsa tash ata janë kthyer në pjesën veriore të Amerikës, duke vizituar Ontarion në Kanada, dhe po ashtu lumin Niagara, kur rrëmbyeshëm bien ujëvarat më të famshme në botë.

Ata të dy këtë udhëtim e  kanë bërë publik në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi nga vendet e mrekullueshme që vizituan. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm