Portreti i familjes së Argjentinës (Foto)

By

Këngëtarja Argjentina Ramosaj tashmë ka një familje të përmbushur. Para pak dite ajo u bë nënë për herë të parë dhe solli në në jetë një djalë.

Noah është emri me të cilin Ramosaj e quajti fëmijën e parë.

Aktualisht duket që Argjentina është në qiellin e shtatë dhe këtë e tregon edhe përmes fotografive në rrjetet sociale.

Së fundmi ka publikuar një me familjen e saj të ngushtë duke shkruar: ‘E dua familjen time të vogël’./Prive.al

argjentina 2

Artikuj të ngjashëm