Ky është tatuazhi unik i Xhensilës

By

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ekspozuar sot një prej tatuazheve të saj, pa dyshim më të dashurin për të dhe më unikun.

Nëse nuk e keni ditur, në dy gishtat tregues ajo ka të ndarë shkronjat e emrit të vajzës, Ajkës që merret e plotë kur bashkohen duart në lutje.

Një të tillë, këngëtarja e ka bërë sot për fëmijët me një prej psalmeve të Biblës.

Postimi i plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm