Kjo kolege e njohur është inspirim për Nora Istrefin

By

Miqësia e këngëtares Nora Istrefi me kolegen e saj Jehona Sopi është e fortë dhe jetëgjatë.

Në raste të veçanta si ditëlindjen, kjo kuptohet më së miri.

Jehona Sopi feston ditëlindjen, Nora Istrefi bën urimin më të bukur për të  – Alb'swiss TV

Ka qenë vetë Nora që e ka uruar Jehonën me fjalët më të mira, mes tjerash duke e konsideruar si inspirim për atë që përfaqëson.

Komplimente të tilla janë relativisht të rralla andaj raste si ky duhen duartrokitur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm