Tara në klasë të parë: Ja si e uron Blero

By

Një rrugëtim shumë i rëndësishëm nis sonte për Tara Muharremin, vajzën e këngëtarit Blero dhe aktores Teuta Krasniqi.

Vitet kanë kaluar shpejt dhe besoni apo jo, sot princesha e vogël nis klasën e parë.

E për një urim në këtë ditë është përkujdesur Blero përmes një postimi në Instagram ku shprehet: ‘Bija ime. Ti sot fillon shkollen, klasen e par. Sot per ty fillon nje epoke e re ne jeten tende, ne fakt do te jet pjes shume e bukur per ty ❤️. Jam i sigurt qe do te me besh krenar, spse je bia ma e mir qe nje babë mund ta ketë. Une frrymoj dhe jetoj per ty! Te uroj shume suksese shpirti i babit’

Shumë suksese për Tarën në këtë sfidë megjithëse veten bukuroshja e ka dëshmuar me kohë duke korrur suksese në ciklet paraprake ku është shquar për sjelljen dhe spektrin e diturive. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm