Ky është projekti i radhës nga Aida dhe Argjenda Doci

By

Aida dhe Argjenda Doci, të dy motrat u bënë bashkë që të sjellin një potpuri për të gjithë adhuruesit e muzikës së tyre.

Dy artistet vendosën të publikojnë potpurinë e tyre me titull “Tallava per dashni”.

Më poshtë mund të dëgjoni të plotë potpurinë e tyre. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm