Blero paralajmëron Bucin: “Ta kom fal njëherë, dy herë s’ta fali”

By

Edhe sonte në natën “Prime” ka pasur një debat mes Bleros dhe Bucit.

Blero është shprehur se Buci e sheh si rival të fortë, përcjell Klankosova.tv.

Ai gjithashtu është shprehur se ia ka falë njëherë, por s’do ta bëjë më.

“Nuk po e kuptoj këtë qasje ndaj meje, sepse unë vetëm respekt i jap Bucit. E kuptoj që Buci më sheh si rival të fortë. Buci, duhet ta marrësh veten me të mirë, kështu që ta kom fal njëherë, dy herë s’ta fali”, është shprehur Blero.

Artikuj të ngjashëm