Ky është profesioni që do ushtronte Fiona nëse nuk do ishte aktore

By

E ftuar në intervistën “Qitja pikën” për Prive, vjen Fiona Gllavica.

Ajo zbuloi shumë gjëra nga jeta e saj profesionale dhe personale – duke zbuluar ekskluzivisht për Prive se ajo tashmë është edhe në pritje të ëmbël.

Në fjalinë “Do të bëhem nënë…” që duhet të vazhdonte ajo, aktorja përgjigjet:

“Do të bëhem nënë në fillim të korrikut ose në fund të qershorit.” – që la të kuptohej se aktorja shumë e dashur është në javët e para të shtatzënisë.

Por nëse Fiona nuk do të vazhdonte rrugëtimin e saj në aktrim, cilin profesion do të ushtronte ajo?

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm