Ky është lajmi fantastik që po prisnim nga Kida

By

Këtë verë na solli hite të mëdha dhe duket se Kida nuk do të ngadalësojë hapin e saj.

Kjo sepse shumë shpejt nga ajo do të kemi jo një por disa këngë të reja.

Lajmin e dha me anë të një postimi në Instastory duke mos ndarë detaje më të hollësishme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm