Ky është i vetmi qejf që bashkëshorti nuk ia plotësoi Ryva Kajtazit (VIDEO)

By

Për ne shqiptarët, dasmat janë evente shumë të rëndësishme sepse gjithmonë kanë sjellë gëzim në familjet tona dhe janë pritur me padurim.

Por përderisa këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi donte një dasmë të madhe e tradicionale, është bashkëshorti i saj ai që kishte planifikuar një martesë shumë më romantike se sa ato mbledhitë familjare me surle e tupana.

Dyshja ishin martuar në ishujt Maldive në Azi, dhe për këtë kishte vendosur Fidani, bashkëshorti i Ryvës.

Ndiqeni deklaratën e këngëtares në Nd’rrimin e Natës, ku ajo flet për dasmën e saj në një vend shumë të largët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm