Ky është filmi i preferuar i Tayna-s

By

Tayna që se fundmi publikoi projektin e saj Freestyle, sot vendosi të komunikojë me ndjekësit e saj përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram.

Një nga ndjekësit e pyeti atë, se cili është filmi i saj i preferuar.

Ndëkaq ne nuk do e mendonim se filmi i saj i preferuar është një romancë e Julia Roberts – ajo përgjigjet se është “Eat, Pray, Love”.

Eat Pray Love është një film biografi dramë romancë amerikan i vitit 2010 ku interpreton Julia Roberts si Elizabeth Gilbert, bazuar në librin e Gilbert me të njëjtin emër.

Liz Gilbert (Julia Roberts) mendoi se ajo kishte gjithçka që dëshironte në jetë: një shtëpi, një burrë dhe një karrierë të suksesshme. Tani e divorcuar rishtas dhe përballet me një pikë kthese, ajo zbulon se është e hutuar për atë që është e rëndësishme për të. Duke guxuar të largohet nga zona e saj e rehatisë, Liz fillon një kërkim të vetë-zbulimit që e çon atë në Itali, Indi dhe Bali. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm