Ky është bashkëpunimi i ri i Stine (VIDEO)

By

Stine ka lansuar projektin e ri muzikor i cili është bashkëpunim.

Së bashku me Amela dhe Florian Tufallari lansuan bashkëpunimin muzikor të titulluar “Me mungon”.

Kënga është publikuar e shoqëruar me videoklip dhe nëse ju ka humbur pa e parë, të plotë e keni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm