Modelja e famshme bën emrat e fëmijëve tatuazh në fytyrë

By

Amber Rose ka vendosur të ketë një kujtim të përhershëm të fëmijëve të saj – në fytyrë.

Modelja 36 vjeçare është parë me një tatuazh goxha të madh në ballë ku shkruan “Bash” dhe “Slash” – emrat e dy fëmijëve të saj.

Rose ka djalin shtatëvjeçar Sebastian Taylor Thomaz – që njihet me nofkën Bash – me ish-bashkëshortin Wiz Khalifa. Në ndërkohë, ajo në muajin tetor është bërë sërish nënë e një vogëlushi – Slash Electric Alexander Edwards – me të dashurin Alexander “AE” Edwards.

Rose është fotografuar me tatuazhin e ri kur po bënte shopping, derisa akoma nuk e ka zbuluar atë në rrjete sociale.

Tatuazhi nuk është ndryshimi i vetëm që Rose i ka bërë trupit të saj pas lindjes – vetëm gjashtë javë pas lindjes ajo ka bërë  liposukcion (heqja e dhjamit).

Artikuj të ngjashëm