Zaimina ndan me ndjekësit foton e parë me djalin (FOTO)

By

Bukuroshja shqiptare Zaimina Vasjari sot është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka sjellë në jetë djalin e saj, të cilin kanë vendosur ta pagëzojnë me një emër mjaft unik.

I vogli i Zaiminës dhe Klodit quhet Kamar.

Përmes një fotografie të publikuar në Instagram, Zaimina ndau foton e parë me djalin si dhe tregoi kuptimin e emrit të vendosur.

Me jetë të gjatë Kamar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm