“Amanet” – kënga më e re e Sinan Vllasaliut (VIDEO)

By

“Amanet” quhet kënga më e re e Sinan Vllasaliut.

Këngëtari ka bashkëpunuar me Dritëro Shaqirin për muzikën dhe orkestrimin ndërkaq Ghulo e shkroi tekstin.

Kjo baladë vjen e shoqëruar me videoklip dhe nëse nuk e keni parë ende, keni mundësi ta shihni duke klikuar mbi videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm