Unikkatili i drejtohet fansave: Reperi vjen në Kosovë me…

By

Muaj më parë, Prive.al zbuloi ekskluzivisht se 27 Korriku i këtij viti do e sjellë reperin e njohur Unikkatil sërish në Kosovë.

Këtë herë është paraparë një koncert spektakolar në Mitrovicë të cilin e ka konfirmuar më në fund edhe vetë lideri i TBA.

Ai i është drejtuar fansave përmes një videove ku konfirmon datën dhe vendin e koncertit i cili është pa dyshim lajmi më i mirë i verës për shumë prej fansave të flaktë të Viktorit.

Për detaje të tjera, ne do t’iu mbajmë të informuar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm