“Bëmë baba të të ngjajë”: Ja sa shumë i ngjanë djali Big Bastës

By

Reperi i njohur Big Basta tash e disa vite është në një lidhje me këngëtaren e njohur Vesa Luma, gjë të cilën çifti e kurorëzuan edhe me martesë.

E kohë më parë ata u bekuan edhe me një djalë i cili duket se i’a ka mbushur edhe çdo zbrazëtirë në jetën e tyre.

Në një fotografi të publikuar sot nga artisti shihet qartë edhe ngjashmëria e madhe mes tij dhe birit Lianit.

Natyrisht në këtë rast vie në shprehje thënja “Bëmë baba të të ngjaj” e kjo gjë ndoshta mund të mos i pëlqejë shumë Vesës e cila mund edhe të ndihet xheloze. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm