Kush nga të famshmit botëror pritet të këndojë sonte në festivalin Sunny Hill?

By

Festivali Sunny Hill sonte mirëpret në skenë emra shumë të njohur në botë.

Njëri nga ta është këngëtari kolumbian J Balvin. Përveç tij, do të performojë edhe artisti italian, Mahmood.

Pas natës së parë e cila do të mbetet e paharruar me paraqitjen e Dua Lipës, Elvana Gjatës dhe Kidës, sonte pritet të jetë poashtu një natë e zjarrtë.

Festivali do të vazhdojë deri më 7 gusht me emra të tjerë që kanë lënë vulë në botë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm