“Mbrëmë ka qenë ëndërr”, Yll Limani i emocionuar pas paraqitjes në Sunny Hill (VIDEO)

By

Yll Limani është emocionuar me atë që ka ndodhur mbrëmë në Sunny Hill.

Mijëra njerëz që ishin në festivalin Sunny Hill kënduan hitet e artistit të njohur shqiptar, dhe kjo për të ishte ‘ëndërr’.

Ai ka ndarë disa momente të atmosferës së mbrëmshme duke falënderuar njerëz të caktuar për suksesin.

Më poshtë mund t’i ndiqni ato nëse nuk keni qenë në Parkun e Gërmisë./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Artikuj të ngjashëm