Kush nga të famshmet shqiptare është shtatzënë? (VIDEO)

By

Në edicionin e sontëm në Prive do të kuptoni shumë lajme rreth disa prej fytyrave të njohura shqiptare.

Aida Doçi vjen në ‘50 pyetje’, Engjëllusha Salihu në ‘5 data’, dhe si gjithmonë rubrikat e përjavshme.

Kush është në pritje të ëmbël dhe çka ka të re në showbizin shqiptar?

Të gjitha i kuptoni sonte në orën 22:09./Prive.al

Artikuj të ngjashëm