Alban Ramosaj publikon këngën e re (VIDEO)

By

Alban Ramosaj ka publikuar këngën e tij të re me titull “Ëndrrat e mia”.

Projekti i realizuar me videoklip është pjesë e trilogjisë së tij, pas dy këngëve të lëshuara muaj më parë.

Këngën e ka realizuar Redbox ndërkaq tekstin dhe melodinë e ka bërë vet këngëtari./Prive.al

Artikuj të ngjashëm