Prive këtë të shtunë: Materiale tejet interesante, Gena prezanton bashkëshorten (VIDEO)

By

Prive këtë të shtunë ju sjellë si gjithnjë, materiale shumë interesante.

Kësaj here, këngëtari Gena prezanton bashkëshorten e tij dhe tregon historinë e tyre të dashurisë.

Yllka Kuqi, flet për rikthimin në Këngë Magjike, Lumi B rreth klipit të tij të ri e Bleona Qereti vjen në intervistë ekskluzive.

Këto e shumë të pathëna, të vërteta e të pavërteta tjera, vijnë në Prive, në ora 19:00 në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm