Kush ishin ‘personazhet e vitit’ të Prive ndër vite?

By

Pak ditë na ndajnë nga Viti i Ri dhe si gjithnjë Prive vjen me një edicion Extra të fund vitit.

Përveç materialeve ekskluzive të fytyrave që nuk i shihni askund tjetër, Prive do të lajmërojë edhe ‘personazhin e vitit’.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar detajet e edicionit festiv të Prive.

Duke u rikthyer pas në kohë rikujtojmë ‘personazhet e vitit’ ndër vite.

Në vitin 2013, Tuna mori titullin si “Personazh i vitit”.

Në vitin 2014 ishte Bleona Qereti.

Në vitin 2015, Elvana Gjata.

Në vitin 2016 titullin e mori Era Istrefi.

Në vitin 2017 ishte Ledri Vula.

Në vitin 2018 e mori Tayna.

Në vitin 2019 ishte Dhurata Dora.

Në vitin 2020 titullin e mori Mozzik.

 

Për vitin 2021 titullin nga Prive e mori Butrint Imeri.

Artikuj të ngjashëm