Paraqitjet më të bukura në tapetin e kuq të Kanës 2023

By

Festivali i Filmit në Kanë 2023 ka hapur zyrtarisht tapetin e kuq!

Çdo maj, festivali elitar i filmit fillon në jug të Francës dhe tërheq një turmë të mbushur me yje. Ndryshe nga festivalet e tjera të filmit si Tribeca ose TIFF, Kana ka një qasje të qetë ndaj fansave – si mund të mos ndiheni të qetë duke parë Rivierën Franceze?

Edhe pse filmat janë ngjarja kryesore, moda luksoze është ylli i vërtetë i shfaqjes. Shihni më poshtë disa nga paraqitjet më të bukura këtë vit.

Karlie Kloss

Karlie Kloss attends the Indiana Jones And The Dial Of Destiny red carpet

Calista Flockhart dhe Harrison Ford

Calista Flockhart and Harrison Ford attend the Indiana Jones And The Dial Of Destiny red carpet during the 76th annual...

Gemma Chan

Gemma Chan attends the Indiana Jones And The Dial Of Destiny red carpet

Adriana Lima

Adriana Lima attends the Indiana Jones And The Dial Of Destiny red carpet

Phoebe Waller-Bridge

Phoebe WallerBridge departs the Indiana Jones And The Dial Of Destiny red carpet

Brandi Cyrus

Brandi Cyrus attends the Le Retour  red carpet during the 76th annual Cannes film festival at Palais des Festivals on...

Helen Mirren

In a periwinkle Del Core dress and Bulgari jewelry.

Alessandra Ambrosio

Cannes Film Festival 2023 Style

Catherine Zeta-Jones

Cannes Film Festival 2023 Style

Naomi Campbell

Cannes Film Festival 2023 Style

Pom Klementieff

Cannes Film Festival 2023 Style

Brie Larson

Brie Larson attends the Jeanne du Barry Screening

Artikuj të ngjashëm