KUSH ËSHTË SHELBATRA JASHARI?! (VIDEO)

By

Me origjinë është nga Kosova e profesioni që ka zgjedhur është shumë i guximshëm. Një artiste që qëllim ka thyerjen e tabuve në vendin tonë.

Arti që ajo praktikon paragjykohet shumë nga të tjerët por i ka mjaftuar që të ketë suportin e familjes.

Shelbatra Jashari në një intervistë për emisionin Prive rrëfen gjithë rrugën e saj dhe pengesat që i janë shfaqur.

Jashari është një artiste ‘burlesque’ e cila së fundmi u paraqit me një perfomancë speciale në kuadër të festivalit ‘DAM’.

Shelbatra nuk i ka frikë as skenat hot që janë pjesë e punës së saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm