Brenda ish-shtëpisë disa milionshe të Britney Spears

By

Ish rezidenca e Beverly Hills e Britney Spears është përsëri në treg për një shumë prej 7.5 milion dollarë.

Moving in: Britney purchased the house, which was built in 2001, for $7.2million in 2007 and sold if for a loss at $4.2million. It is now back on the market for just under $7.5million

Agjentja e pasurive të patundshme Emily Evans hapi dyert e banesës me gjashtë-dhoma gjumi stil mesdhetar, shtatë banjo,  të cilën princesha e popit e bleu për 7.2 milion dollarë pas ndarjes së saj nga ish-burri Kevin Federline.

Pop princess living: This Morning viewers were in for a treat as estate agent Emily Evans opened the doors to Britney Spears' former abode, which the star splashed out $7.2million on

Prona e izoluar 7,769 metra katrorë shërbeu si vendbanimi i hit-krijuesit Baby One More Time gjatë viteve 2007 dhe 2009, dhe u shfaq gjithashtu shumë në dokumentarin e saj në MTV, Britney për Record, i cili përcolli jetën e ikonës pas ndarjes së saj shumë publike.

Sprawling: It isn't difficult to understand what Britney saw in the residence, which features a welcoming, palatial, hallway with envy-inducing high ceilings and glittering chandeliers

Rezidenca mahnitëse është e vendosur në një nga lagjet më të pasura në Beverly Hills, dhe madje ka Hilary Duff si fqinj.

 

Dhe nuk është e vështirë të kuptosh se çfarë pa Britney në këtë rezidencë, e cila përmban një korridor mikpritës, palatial, me tavane të larta që ngjallin zili dhe llambadarë vezullues.

Burimi: Dailymail.com

Artikuj të ngjashëm