KË PO FAVORIZON ALKETA VEJSIU?!

By

E hëna i takon X Factor Albania, e çdo javë ky spektakël po krijon lajm. E përpos Bleonës ajo që bie në sy është një emër tjetër.

Dilan Reka i cili për çudi me publikun u njoftu vetëm në Live Shoës jo në audicionet e fazat e mëparshme. Për këtë lajm Prive pati raportuar edhe më herët por që stafi nuk ka reaguar akoma.

Përpos kësaj, me po të njëjtin pjesëmarrës Alketa Vejsiu, prezantuesja dhe producentja e faktorit X ka publikuar dy fotografi në rrjetin social instagram e me të tjerët asnjë.

Kjo bën të dyshoj se pse Vejsiu po favorizon shumë këtë pjesëmarrës, A do të jetë ky fituesi?!

Kanë mbetur edhe disa javë për ta kuptuar historinë e plotë.

View this post on Instagram

Live tani nga @xfactoralbaniaofficial ne Tv Klan….

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Artikuj të ngjashëm