Tuna u largua pak nga muzika, por ja çfarë paska qenë duke bërë

By

E tërhequr për një kohë nga muzika, ajo është marrë me diçka krejt tjetër.

Këngëtarja shqiptare Tuna Sejdiu, ka përvjelur mëngër e i është përvëshur kuzhinës.

Ajo ka përgatitur akullore shtëpie bashkë me një ëmbëlsirë me banane dhe e ka postuar më pas në Instagram.

Për tërë këto mungesa në skenë, ia ka vlejtur ngase Tuna i është dedikuar shumë familjes.

Përndryshe, Prive ka raportuar se ajo pritet të bëjë rikthim gjigant dhe nuk bëhet fjalë për vetëm një këngë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm