Renis Gjoka publikon foton e bukur me të bijën

By

Në muajin Korrik të këtij viti, Renis Gjoka dha një lajm po aq të bukur aq dhe surprizues. Ai ishte bërë
baba për herë të parë, i një vajze që e kanë quajtur Aura.

Ai publikon shumë pak momente me të bijën në rrjete sociale, por sot ka treguar më shumë nga
portreti i së ëmblës Aura.

Renisi i ka vendosur përshkrimit të fotos tre zemra, ndërsa buzëqesh i lumtur në foton krahas së
bijës.

Partnerja e Renis Gjokës është një vajzë me emrin Jona dhe dyshja ka një histori të gjatë
dashurisë e mbajtur për vite të tëra larg syrit të publikut.

View this post on Instagram

❤❤❤

A post shared by Renis Gjoka (@renisgjoka) on

Artikuj të ngjashëm