Vjen lajmi i ri nga Blero!

By

Ditë më parë përmes një postimi, Blero zbuloi se shumë gjëra të reja po vijnë, por pa dhënë më tej detaje.

Numërimi prapa ka filluar dhe shumë shpejt ndjekësit e tij do të dëgjojnë projektin e ri muzikor nga Blero.

Përmes një postimi në rrjete sociale, u bë e ditur se Blero në bashkëpunim me Gadaf dhe Landi, kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor.

“Habibi” titullohet kënga, e cila do të lansohet me datë 3 të këtij muaji. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm